Maandag 3 november 2014
Zaligsprekingen , in het kader van de Bergrede Ds. Dick van Doorn Locatie: de Voorde
Tijdstip: 20.00 uur
“Toen hij de mensenmassa zag ging hij de berg op. Daar ging hij zitten, met zijn leerlingen om hem heen. Hij nam het woord en onderrichtte hen: Gelukkig wie…..”.
Alle damesleden die van chocolade houden, alle dames dus, worden van harte uitgenodigd om op woensdagavond 12 november om 19.30 uur naar het gebouw Withmundi te komen in Wichmond
Wij willen U graag uitnodigen voor vrijdag 21 november 2014. Samen met u, dominee Tim Wiersum en enkele ouderlingen willen wij het huisavondmaal vieren in de pastorie.
Vrijdag 21 november 2014
Van de kerkenraad Tijdstip: 19.30 uur
Samen met dominee Deddie van Alphen zal er op vrijdag 21 november om 19.30 uur geoefend worden met liederen uit het nieuwe liedboek die gezongen zullen worden in de diensten van 23 november (laatste zondag kerkelijk jaar) en 1e advent 30 november 2014.
Zondag 30 november 2014
Grootste uitvoering van de messiah in Vorden Locatie: Dorpskerk Vorden
Tijdstip: 14.30 uur
Op 30 november brengt Capella Bronckhorst de Messiah van Georg Friedrich Händel ten gehore in de dorpskerk van Vorden. De uitvoering van de Messiah betekent voor Capella Bronckhorst het hoogtepunt van haar lustrumjaar. Capella Bronckhorst bestaat dit jaar 95 jaar en het koor viert deze verjaardag samen met professionele en gedreven musici.